HABER

Starline

Değerli İş Ortaklarımız,
Bildiğiniz gibi Ateş A.Ş olarak 2000 yılında Türkiye Kişisel Koruyucu Donanım pazarına STARLINE ürünlerini sunduk ve bugüne kadar pazarın taleplerini dikkate alarak sürekli olarak geliştirdik. Tüm gelişim ve değişim süreci STARLINE’ ı bir TÜRKİYE ve DÜNYA markasına dönüştürdü.                                                           
Bu başarı sizlerin markamıza verdiği destek ve güven sayesinde gerçekleşmiştir. Bir dünya markası olarak STARLINE bugün 26 Ülkeye ihracat yapmaktadır. 
AR-GE ekibimiz yeni bir ürünü pazara sunmadan, başta kullanıcıların ve sizlerin taleplerini dikkate alarak ürün tasarlamış ve geliştirmiştir. Bundan sonra da bu çalışmaları bu yönde devam edecektir.  
Son iki yıldır STARLINE markası yine gelişerek ve değişerek son kullanıcılara ve iş ortaklarına daha güçlü, etkin ve hızlı hizmet vermeyi hedeflemiştir. Bu kapsamda geniş ve yetkin KKD Teknik Ekip kadrosu ile Türkiye’nin her bölgesinde hizmet vermeye başlamıştır.
ATEŞ A.Ş 2019’un son çeyreğinde STARLINE markasını iç ve dış pazarda daha güçlü hale getirmek, özellikle de son kullanıcılara, bayi ağı ile birlikte daha iyi bir hizmet sunmak için iki farklı marka ve ürün grubunda Exclusive olarak Distribütörlük anlaşması yapmış ve ürünleri pazara sunmuştur. Bu markalar; 
-    MPL:  Solunum korumada yarım ve tam yüz maskeleri ile filtreleri  
-    SCHLACHTHAUSFREUND: El Korumada başta gıda sektörü olmak üzere, farklı sektörlerin de kullanmakta olduğu Almanya menşeli çelik örgü eldivenler ve aksesuarlar

STARLINE 2020’nin son çeyreğine girerken yine bir atlım yaparak Dünya lideri olan Markalardan HONEYWELL ile iş birliği yapmış ve HONEYWELL Master Distribütörü olmuştur!

HONEYWELL & STARLINE markalarının ürün portföyü ve kalitesi dikkate alındığında her iki markanın Teknik Ekiplerinin ve Satış Ekiplerinin iş birliği ile özellikle son kullanıcılara daha etkin çözümler sunacaktır. 
STARLINE & HONEYWELL partnerliğinin tüm bayilerimizi ve iş ortaklarımızı önümüzdeki dönemde daha farklı bir noktaya taşıyacağından eminiz.
STARLINE da değişim ve gelişim durmadan devam edecek iç ve dış pazarda en üst seviyeye gelecektir. Kısa süre sonra STARLINE markasında sizlere heyecan verici başka haberleri de paylaşacağız!


STARLINE & HONEYWELL partnerliğini ve diğer Exclusive Distribütörlüklerimizi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyduğumuzu belirtir işlerinizde başarılar dileriz.

Daha sağlıklı günlerde daha güzel haberleri paylaşmak dileği ile.

Saygılarımızla.